Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Pakowacz/ka

Data: 16-10-2018, do końca 4 dni
Lokalizacja: Bielsko-Biała , śląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pakowacz/ka.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (dojazd autobusem miejskim linia MZK 25)

Zatrudnienie od zaraz!

Zadania:

  • Przygotowanie produktów zgodnie z dokumentami kontroli
  • Sprawdzanie dokumentów dotyczących wysyłek
  • Etykietowanie produktów
  • Pobieranie produktów z magazynu za pomocą skanera
  • Obsługa urządzeń (foliarka, wózek ręczny itp.)
Wymagania
  • Motywacja i chęci do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość podstawowej obsługi komputera
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Oferta
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy z firmą
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość wypracowania dodatkowych godzin w soboty (podczas zwiększonego zapotrzebowania)
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (godzinowa stawka podstawowa + premia w sezonie)
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w jednej z największych na świecie firm kosmetycznych
  • Dostęp do bogatego pakietu socjalnego: karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie w PZU Życie S.A. i dostęp do wielu atrakcyjnych zniżek u Patronów Manpower w całym kraju

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Pakowacz/ka, Bielsko-Biała

Inne ogłoszenia pracodawcy

Operator/ka maszyn

Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik/ca magazynu

Ślusarz

Cieszyn, śląskie

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy