Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pizza Hut M1 zatrudni Pomoc kuchenną/Kucharzy

Data: 15-10-2018, do końca 2 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Nie przez przypadek Pizza Hut ma największą na świecie sieć restauracji serwujących pizzę - w każdym kawałku naszej pizzy obecny jest sekretny składnik, miłość do jedzenia!

POSZUKUJEMY POMOCY KUCHENNEJ DO NASZEGO ZESPOŁU!
! NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! - Praca z nami to sama przyjemność, zobacz sam:

Twoje zadania:
  • Dbałość o zadowolenie naszych Gości - poprzez zapewnienie im produktów jak najwyższej jakości
  • Odpowiedzialność za sprzęty, czystość i porządek w miejscu pracy
  • Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę i miłe relacje
  • Zaangażowanie w realizację codziennych zadań, aby osiągać jak najlepsze wyniki
Nasze oczekiwania:
  • Pozytywna energia, entuzjazm w działaniu i uśmiech na co dzień :)
  • Otwartość i komunikatywność
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Oferujemy
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Godziny pracy i wymiar etatu dopasowane do Twoich potrzeb
  • Realna możliwość awansu - 80% naszych menedżerów zaczynało swoją karierę od stanowiska pracownika restauracji
  • Premie za polecanie do pracy przyjaciół, nagrody za dobre wyniki pracy
  • Możliwość korzystania z multikarnetu sportowego
  • Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w bardzo przystępnych cenach

Szukasz pracy jako Pizza Hut M1 zatrudni Pomoc kuchenną/Kucharzy

Oferta pracy na stanowisku: Pizza Hut M1 zatrudni Pomoc kuchenną/Kucharzy w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pizza Hut lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pizza Hut M1 zatrudni Pomoc kuchenną/Kucharzy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie