Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Recepcjonistka / Recepcjonista

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 15-10-2018, do końca 16 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży construction & property, poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonista / Recepcjonistka

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku będzie należała obsługa recepcji, w tym przyjmowanie gości, zarządzanie korespondencją czy przekazywanie połączeń telefonicznych. Ponadto Recepcjonista/tka będzie odpowiedzialna za zadania administracyjne takie jak skanowanie dokumentów, zarządzanie salami konferencyjnymi czy dbanie o zaopatrzenie biura.

Od Kandydatów oczekujemy przede wszystkim profesjonalizmu, pracowitości, odpowiedzialności i kultury osobistej. Ponadto Kandydat powinien posiadać pierwsze doświadczenia w pracy biurowej / administracyjnej a także bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Oferujemy stałą pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, medyczny pakiet VIP oraz pracę w przyjaznej atmosferze w ścisłym centrum Warszawy.


Oferta jest ważna jeszcze 16 dni


Szukasz pracy jako Recepcjonistka / Recepcjonista

Oferta pracy na stanowisku: Recepcjonistka / Recepcjonista w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Recepcjonistka / Recepcjonista Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Office


Stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy