Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Asystentka Personalna

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 15-10-2018, do końca 16 dni

Dla naszego Klienta, spółki z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystentka prezesa

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku będą należały wszelkie zadania administracyjne związane koordynacją kalendarza przełożonego, w tym m.in. organizacja spotkań i wyjazdów służbowych, prowadzenie i obsługę baz danych najemców centrów handlowych, a także przygotowywanie raportów wydatków i prowadzenie archiwum i dokumentacji spraw Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie recepcji, w tym za nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie, odbieranie i przekazywanie telefonów oraz obsługę korespondencji.

Ponadto do obowiązków asystentki będzie należało zamawianie artykułów biurowych, wsparcie administracyjne i biznesowe managera a także wykonywanie ad hockowych poleceń czy praca przy różnorodnych projektach.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w pracy administracyjno-biurowej) oraz dobrej znajomości języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie w pracy w branży nieruchomości. Ponadto idealny Kandydat powinien być osobą dobrze zorganizowaną, zdyscyplinowaną i samodzielną a także proaktywną i zainteresowaną pracą projektową, wymagającą dostosowywania się do stale zmieniających się sytuacji.

Firma oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość elastycznej i rozwojowej pracy oraz szeroki i ciekawy zakres obowiązków, pracę projektową oraz możliwości rozwoju i długofalowej współpracy.

Lokalizacja: Warszawa Śródmieście.


Oferta jest ważna jeszcze 16 dni


Szukasz pracy jako Asystentka Personalna

Oferta pracy na stanowisku: Asystentka Personalna w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystentka Personalna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Office


Stanowisko: Asystentka Personalna, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy