Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 15-10-2018, do końca 14 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowego Biura Rachunkowego, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Samodzielnego Księgowego/Samodzielnej Księgowej w Dziale Zadań Specjalnych

Osoba ta będzie odpowiedzialna, we współpracy z zespołem Księgowych, za prowadzenie pełnej księgowości międzynarodowych spółek pochodzących z różnorodnych sektorów.

Zatrudniona osoba będzie przygotowywała sprawozdania finansowe, raporty na potrzeby GUS i NBP, rozliczenia podatkowe, będzie również odpowiedzialna za przygotowywanie raportów oraz danych dla celów raportowych zgodnych ze standardami obowiązującymi w poszczególnych spółkach oraz za współpracę z audytorami oraz instytucjami kontrolującymi w zakresie prowadzonych audytów.
Do zadań osoby na stanowisku Senior Accountant będzie należało delegowanie zadań i odpowiednie zarządzenie oraz nadzór nad pracą młodszych księgowych, a także stała współpraca i kontakt z obsługiwanymi Klientami. Ponadto, zatrudniona osoba będzie miała możliwość współpracy z wewnętrznym zespołem doradców podatkowych.

Od idealnego Kandydata oczekujemy doświadczenia w zakresie prowadzenia pełnej obsługi księgowej spółek, wykształcenia kierunkowego (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia), bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, a także praktycznej znajomości regulacji prawa podatkowego oraz zasad księgowości, ponadto istotna będzie dobra znajomość MS Excel.
Jest to idealna rola dla osoby posiadającej doświadczenie w pełnej obsłudze księgowej spółek, otwartej na zdobywanie doświadczeń w koordynacji pracy zespołu, poszukującej dalszego rozwoju w międzynarodowej, dynamicznej organizacji, działającej w oparciu o bardzo wysokie standardy.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów, możliwość pracy z dużymi firmami oraz miejsce pracy w centrum Warszawy.


Oferta jest ważna jeszcze 14 dni


Szukasz pracy jako Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych

Oferta pracy na stanowisku: Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Stanowisko: Księgowy/Księgowa w Dziale Zadań Specjalnych, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy