Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Pitch

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 15-10-2018, do końca 16 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Przetargów, który dołączy do zespołu marketingu zlokalizowanego w Centrum Warszawy.

Specjalista ds. Przetargów odpowiedzialny będzie za wsparcie w organizacji procesów przetargowych w skali międzynarodowej. Codzienne obowiązki polegały będą na gromadzeniu niezbędnych informacji, współpracy z wieloma działami firmy jak również prawnikami i partnerami, przygotowywanie dokumentacji związanej z procesem przetargowych, szkiców oraz prezentacji ofert, itd.

Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w organizacji przetargów lub sporządzaniu ofert dla Klientów . Dużym plusem będzie doświadczenie wyniesione ze środowiska prawniczego, kancelarii. Kandydat na to stanowisko powinien posiadać płynną znajomość języka angielskiego oraz być osobą energiczną, dobrze zorganizowaną i dokładną.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, dodatkowe benefity oraz możliwość dołączenia do doświadczonego zespołu i pracy w przyjemnej atmosferze.


Oferta jest ważna jeszcze 16 dni


Szukasz pracy jako Pitch

Oferta pracy na stanowisku: Pitch w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pitch Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Stanowisko: Pitch, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy