Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Magazynier

Data: 15-10-2018, do końca 3 dni
Lokalizacja: Niepołomice , małopolskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Magazynier

Zadania:
  • Załadunek i rozładunek dostaw zgodnie z dokumentacją magazynową
  • Obsługa logistyczna procesów produkcyjnych - zapewnienie właściwego poziomu komponentów na liniach produkcyjnych
  • Dbałość o porządek na magazynie
  • Przygotowanie towarów do wysyłki
  • Ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej
  • Bieżąca współpraca z działem produkcji
Wymagania
  • Chęć rozwoju na stanowisku Magazyniera
  • Dokładność, sumienność, rzetelność
  • Umiejętność pracy zespołowej
Oferujemy
  • Praca w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat w Niepołomicach
  • Praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia)
  • Możliwość wyrobienia karty Multisport

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Magazynier, Niepołomice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Operator maszyn produkcyjnych

Kraków, małopolskie

Operator mieszalni

Zabierzów, małopolskie

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy