Wyszukaj spośród 18554 ogłoszeń o pracę

Specjalista/ka ds. podatków

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 13-10-2018, do końca 13 dni

Obecnie dla naszego Klienta, rozwijającego się Centrum Usług Wspólnych w Warszawie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty/ki ds. Podatków.

Do głównych zadań na tym stanowisku należy kalkulacja oraz raportowanie podatku CIT oraz VAT, przygotowywanie deklaracji VAT-UE, przesyłania deklaracji podatkowych do odpowiedniego urzędu podatkowego, monitorowanie zmian w przepisach prawnych oraz ścisła współpraca z doradcami podatkowymi oraz z działem audytu.

Kandydaci powinni posiadać minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferencyjnie w środowisku SSC) oraz wykształcenie wyższe ekonomiczne. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pakietu Ms Office jak i regulacji VAT EU jest warunkiem koniecznym. Nasz Klient oczekuje również podstawowej znajomości zasad naliczania podatku dochodowego oraz zasad rachunkowości.

Nasz Klient oferuje umowę o pracę, pakiet benefitów, możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni


Szukasz pracy jako Specjalista/ka ds. podatków

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista/ka ds. podatków w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista/ka ds. podatków Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Stanowisko: Specjalista/ka ds. podatków, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 548
Wrocław 150
Kraków 116
Poznań 84
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy