Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

ACCOUNT

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 18-10-2018, do końca 17 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: ACCOUNT.

Zadania:
  • Samodzielna obsługa Klientów firmy w zakresie BTL
  • Kompleksowa realizacja wszystkich działań w obszarze powierzonych projektów
  • Nadzór nad pracami graficznymi
  • Inicjowanie i prowadzenie efektywnych relacji z powierzonymi do obsługi klientami
  • Planowanie i realizacja działań projektowo – produkcyjnych
  • Doradztwo komunikacyjne dla klientów agencji
  • Przygotowywanie i kontrola kosztorysów, harmonogramów i statusów projektów
  • Śledzenie branżowych nowości i umiejętne oferowanie świeżych rozwiązań klientom.
  • Pozyskiwanie nowych dostawców oraz efektywne negocjacje umów, cen, warunków współpracy i umów z Dostawcami
  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji handlowej
  • Współpraca z pozostałymi komórkami organizacji: kreacja, produkcja, logistyka
  • Analizowanie skuteczności prowadzonych działań oraz przygotowywanie raportów
Oferujemy:
  • atrakcyjne stanowisko pracy
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów dla prestiżowych marek
  • dużą samodzielność działania
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • możliwość rozwoju
  • umowę o pracę
Oczekiwania:
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów komunikacyjnych po stronie agencji
  • znajomość narzędzi i praktyczna wiedza z zakresu BTL
  • znajomość rynku
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, systematyczność, dokładność
  • umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • łatwość w zdobywaniu nowej wiedzy i chęć rozwoju

Informacje o pracodawcy

HUMANONE

Stanowisko: ACCOUNT, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy