Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Asystent ds. administracji danych z jęz. angielskim

Data: 12-10-2018, do końca 2 dni
Lokalizacja: Katowice , śląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Asystent ds. administracji danych z jęz. angielskim

Opis stanowiska
  • Weryfikacja danych klientów
  • Wyszukiwanie, gromadzenie informacji i wprowadzanie ich do bazy danych
  • Przygotowywania analiz i raportów
Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego, poziom min. B2/ C1 (warunek konieczny)
  • Mile widziane wykształcenie/ studia z zakresu prawa
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres 1-1,5 miesiąca
  • Skrupulatność
Oferujemy
  • Współpraca przy interesującym projekcie anglojęzycznym
  • Zatrudnienie na okres 1-1,5 miesiąca
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 30-40 zł brutto/ godz.
  • Praca min. 32 godziny tygodniowo
  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą
  • Elastyczne godziny pracy (między 7.00 a 21.00, od pon. do pt.)
  • Planowane rozpoczęcie projektu: październik/ listopad
  • Możliwość wykorzystania jęz. angielskiego w codziennych zadaniach
  • Dostęp do benefitów Manpower
  • Praca zespołowa

Szukasz pracy jako Asystent ds. administracji danych z jęz. angielskim

Oferta pracy na stanowisku: Asystent ds. administracji danych z jęz. angielskim w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent ds. administracji danych z jęz. angielskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Asystent ds. administracji danych z jęz. angielskim, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pracownik/ca magazynu

Bielsko-Biała, śląskie

Elektryk - Automatyk

Gliwice, śląskie

Monter/ Monterka elementów sprężystych

Siemianowice Śląskie, śląskie

Operator/ka maszyn

Pakowacz/ka

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy