Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kierowca kat. C+E

Data: 11-10-2018, do końca 2 dni
Lokalizacja: Robakowo , wielkopolskie

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca kat. C+E

Numer referencyjny: KCE/037/NKU

Obowiązki:
  • Transport ciężarówek i przyczep w miejscu sprzedaży samochodów
  • Prace biurowe związane z odbiorem i dostawą pojazdów
  • Dowóz pojazdów do klienta
  • Podstawowe naprawy mechaniczne (wymiana żarówek, zdejmowanie i zakładanie spojlerów kabinowych itp.)
  • Jazda samochodem do miejsc takich jak myjnia samochodowa, centrum napraw, na przegląd
  • Dbanie o stan samochodów
  • Robienie zdjęć pojazdów
Oczekiwania:
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie
Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałą umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę jedno-zmianową (pn - pt, godz. 9-17) na niewielkich dystansach

Szukasz pracy jako Kierowca kat. C+E

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca kat. C+E w miejscowości: Robakowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Kierowca kat. C+E Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Pakowacz

Września, wielkopolskie

Operator działu mas

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Pracownik produkcyjny

Poznań, wielkopolskie

Pakowacz

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie