Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. celnych

Data: 11-10-2018, do końca 1 dzień
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. celnych.

Numer referencyjny: SDC/037/MZA

Zadania:
  • Współpraca z agencjami celnymi
  • Koordynowanie zamówień eksportowych dla lokalnej fabryki
  • Wydawanie faktur eksportowych i zbieranie niezbędnej dokumentacji
  • Współpraca z przewoźnikami morskimi w kwestii dokumentacji
  • Koordynowanie kwestii związanych ze sprawami celnymi
Wymagania:
  • Min. roczne doświadczenie przy odprawach celnych
  • Bardzo dobra (B2) znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód
  • Uprawnienia Agenta Celnego - mile widziane
  • Wykształcenie wyższe
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza na rok) w międzynarodowym środowisku według najlepszych standardów
  • Ponadrynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • System premiowy (premie kwartalne oraz roczne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego u globalnego dostawcy i producenta etykiet produktowych
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeń, dofinansowanie "wczasów pod gruszą")
Dodatkowe informacje

Miejsce pracy:Biskupice Podgórne

Oferta pracy stałej.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Szukasz pracy jako Specjalista ds. celnych

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. celnych w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. celnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. celnych, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Specjalista ds. Rekrutacji

Wrocław, dolnośląskie

Project Manager

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy