Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Senior Audit Consultant WAW

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 11 dni

Dla naszego klienta, jednej z większych firm consultingowych w Polsce, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Senior Audit Consultant.

Osoba na tym stanowisku w dziale audytu będzie odpowiadać za prowadzenie kompleksowych projektów dotyczących badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla polskich i międzynarodowych klientów. Senior Consultant będzie również odpowiedzialny za planowanie i organizowanie pracy zespołu.

Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego -- preferowany kierunek: finanse i rachunkowość, minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w audycie finansowym, znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. Konieczne jest doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem. Dużym atutem dla kandydata będzie, jeżeli jest w trakcie uzyskiwania kwalifikacji KIBR lub ACCA. Poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz Excela. Wymagamy ponadto od kandydatów bardzo dobrej organizacji pracy i odporności na stres, dyspozycyjności i zaangażowania, a także aktywnego podejmowania zadań, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania. Istotne są również umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny rozbudowany pakiet socjalny, pakiet szkoleniowy, program motywacyjny. Podczas współpracy możliwość dofinansowania do profesjonalnych kwalifikacji typu KIBR/ACCA. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Oferta jest ważna jeszcze 11 dni


Szukasz pracy jako Senior Audit Consultant WAW

Oferta pracy na stanowisku: Senior Audit Consultant WAW w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Audit Consultant WAW Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Stanowisko: Senior Audit Consultant WAW, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy