Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Księgowy/a

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 10-10-2018, do końca 11 dni

Dla naszego Klienta -- firmy z branży logistycznej -- poszukujemy pilnie osób do wsparcia Działu Księgowości na okres 7 m-cy na stanowisku:Księgowy/a

Do Twoich zadań będzie należało przygotowywanie i wprowadzanie faktur do systemu elektronicznego obiegu dokumentów, księgowanie faktur w systemie SAP, przygotowywanie płatności, a także uczestnictwo w procesie potwierdzania sald zobowiązań i w procesach zamykania miesiąca i roku oraz księgowanie rozliczeń z pracownikami.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na analogicznym stanowisku (3-4 lata), wykształcenia kierunkowego i natychmiastowej dostępności do rozpoczęcia pracy. Mile widziana znajomość angielskiego oraz programu SAP.

Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę tymczasową oraz możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Lokalizacja: Annopol


Oferta jest ważna jeszcze 11 dni


Szukasz pracy jako Księgowy/a

Oferta pracy na stanowisku: Księgowy/a w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Księgowy/a Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Stanowisko: Księgowy/a, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy