Wyszukaj spośród 18697 ogłoszeń o pracę

Operational Excellence Expert

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 11 dni

Ekspert ds. doskonalenia procesów z j. niemieckim

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży finansowej, który posiada swoje centrum usług wspólnych w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko Eksperta ds. doskonalenia procesów z j. niemieckim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie wprowadzania nowych procesówdo centrum, zapewnienie kompletności i poprawności dokumentacji procesowej, proponowanie mierników optymalizacji, monitoring postępów jej wprowadzania.Ekspert będzie też prowadził mniejsze projekty związane m. in. z wprowadzeniem nowych produktów i usług, wkraczanie na nowe rynki i przejmowaniem nowych klientów. Będzie też koordynował współpracę między zaangażowanymi grupami.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy 2-3-letniego doświadczeniana zbliżonej pozycji, biegłej znajomości j. angielskiego i niemieckiegooraz proaktywnego podejścia i umiejętności pracy w matriksowej strukturze.

Nasz klient oferuje pracę w przyjaznym i wciąż rozwijającym się zespole, międzynarodowe środowisko, możliwość realnego wpływu na kształt organizacji a ponadto pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta i pakiet benefitów pozapłacowych

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV w j. angielskim.


Oferta jest ważna jeszcze 11 dni


Szukasz pracy jako Operational Excellence Expert

Oferta pracy na stanowisku: Operational Excellence Expert w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operational Excellence Expert Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Accountancy Finance


Stanowisko: Operational Excellence Expert, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 542
Wrocław 153
Kraków 119
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy