Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Asystentk/ka Biura

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 13 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko: Office Assistant

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za poprawny przepływ dokumentacji firmowej oraz bieżące uzupełnianie potrzebnych danych, a także zadania związane z archiwizacją. Asystent/ka Biura będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę sekretariatu i klientów oraz codzienne wsparcie Zarządu w ad-hoc'owych kwestiach. Do innych obowiązków będzie należała również współpraca z dostawcami, firmami kurierskimi a także wsparcie różnych inicjatyw i projektów w obszarze administracji.

Do przesyłania aplikacji zapraszamy osoby z pierwszymi doświadczeniami zawodowymi, posługujące się językiem angielskim na dobrym poziomie (min. B2). Poszukujemy takich cech i umiejętności jak odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na szczegóły. Mile widziane będą pierwsze doświadczenia zdobywane w obszarze administracji lub obsłudze klienta.

Oferujemy ciekawą, rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma przewiduje benefit w formie bonusu pieniężnego oraz benefity pozapłacowe. Lokalizacja: ścisłe Centrum Warszawy.


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni


Szukasz pracy jako Asystentk/ka Biura

Oferta pracy na stanowisku: Asystentk/ka Biura w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystentk/ka Biura Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Office


Stanowisko: Asystentk/ka Biura, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy