Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 13 dni

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie technologii i usług medycznych, w związku z rozwojem działu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego/ej Specjalisty/ki ds. Obsługi Klienta

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie telefoniczna obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych(m.in. szpitale), wprowadzanie zamówień do systemu, a także ich dalsze procesowanie.

Od Kandydatów wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie B2oraz pierwszego doświadczenia w obsłudze Klienta. Poszukujemy osób, które chętnie budują relacje z Klientem zapewniając kompetentną informację. Na powyższym stanowisku cenione są wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych. Kandydaci powinni cechować się empatią, życzliwością, a także samodzielnością. Atutem będzie znajomość systemu SAP.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin,zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz perspektywę długofalowej współpracy, atrakcyjne wynagrodzenieoraz pakiet benefitów(opieka medyczna, karta sportowa).


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni


Szukasz pracy jako Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Office


Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy