Wyszukaj spośród 20823 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Rejestrator/Rejestratorka

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 02-10-2018, do końca 46 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Kluczowych Klientów, prywatnej przychodni medycznej, poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko: Rejestrator/Rejestratorka.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • po okresie próbnym dodatki do wynagrodzenia w postaci premii uznaniowej
  • elastyczne godziny pracy między 8:00 a 20:00
  • możliwość zdobycia doświadczenia w placówce medycznej
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze
GŁÓWNE ZADANIA:
  • obsługa pacjentów w rejestracji oraz telefoniczna
  • umawianie pacjentów na wizyty i badania
  • prezentowanie pacjentom oferowanych usług
  • przyjmowanie płatności za badania, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego oraz rozliczanie pakietów medycznych
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
  • dyspozycyjność do pracy w niepełnym wymiarze godzin (3/4 etatu) w trybie zmianowym
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy przy rejestracji będzie dużym atutem

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Więcej informacji można uzyskać u naszego rekrutera - Agaty :)

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Szukasz pracy jako Rejestrator/Rejestratorka

Oferta pracy na stanowisku: Rejestrator/Rejestratorka w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Rejestrator/Rejestratorka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rejestrator/Rejestratorka, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie