Wyszukaj spośród 18099 ogłoszeń o pracę

Rejestrator/Rejestratorka

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Data: 02-10-2018, do końca 15 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Kluczowych Klientów, prywatnej przychodni medycznej, poszukujemy Kandydatów/ek na stanowisko: Rejestrator/Rejestratorka.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • po okresie próbnym dodatki do wynagrodzenia w postaci premii uznaniowej
  • elastyczne godziny pracy między 8:00 a 20:00
  • możliwość zdobycia doświadczenia w placówce medycznej
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze
GŁÓWNE ZADANIA:
  • obsługa pacjentów w rejestracji oraz telefoniczna
  • umawianie pacjentów na wizyty i badania
  • prezentowanie pacjentom oferowanych usług
  • przyjmowanie płatności za badania, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego oraz rozliczanie pakietów medycznych
OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
  • dyspozycyjność do pracy w niepełnym wymiarze godzin (3/4 etatu) w trybie zmianowym
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy przy rejestracji będzie dużym atutem

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Więcej informacji można uzyskać u naszego rekrutera - Agaty :)

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Stanowisko: Rejestrator/Rejestratorka, Szczecin

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Agata Wróblewska

a.wroblewska@ksservice.pl

504 862 868

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 451
Wrocław 143
Kraków 107
Łódź 80
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy