Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Programista Aplikacji Internetowych (nr ref.: 9876)

Lokalizacja: Białystok , podlaskie
Data: 02-10-2018, do końca 15 dni

Opis stanowiska
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie aplikacji telemetrycznych na potrzeby marki STAG.
    Główne Zadania:
  • wypracowywanie koncepcji
  • planowanie projektu
  • tworzenie aplikacji serwerowych i www
  • opracowywanie dokumentacji tworzonych aplikacji
  • współpraca z firmowymi jednostkami konstrukcyjnymi i wsparcia technicznego
Wymagania
  • umiejętność tworzenia fronted przy wykorzystaniu bootstrap
  • umiejętność w tworzeniu aplikacji typu klient przy wykorzystaniu angular 4+ typescript
  • umiejętność w pisaniu aplikacji serwerowych przy wykorzystaniu: net
  • core
  • dobra znajomość docker container’s
  • znajomość baz danych ze szczególnym uwzględnieniem Postgres Wymagania dodatkowe
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania
  • zainteresowanie i otwartość na nowe języki i platformy programowania
  • komunikatywana znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestniczenie w ambitnych projektach, dostęp do najnowszych technologii
  • możliwość nauki oraz jasną ścieżkę rozwoju
  • wdrażanie własnych pomysłów
  • pracę w firmie notowanej na GPW
  • dofinansowanie do kart sportowych, m.in. MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną
  • wspólną zabawę w czasie imprez integracyjnych i wiele innych benefitów

Szukasz pracy jako Programista Aplikacji Internetowych (nr ref.: 9876)

Oferta pracy na stanowisku: Programista Aplikacji Internetowych (nr ref.: 9876) w miejscowości: Białystok jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Programista Aplikacji Internetowych (nr ref.: 9876) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy

BDI

Stanowisko: Programista Aplikacji Internetowych (nr ref.: 9876), Białystok

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy