Wyszukaj spośród 18099 ogłoszeń o pracę

Operator wózka widłowego

Data: 20-09-2018, do końca 7 dni
Lokalizacja: Niepołomice , małopolskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator wózka widłowego

Zadania:
  • Realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami
  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu surowców do produkcji oraz przepływu wyrobów gotowych
  • Pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych
  • Dbałość o stan techniczny maszyn
  • Utrzymywanie obszarów produkcyjnych i maszyn w czystości i porządku
  • Pobieranie próbek materiałów produkcyjnych i wykonywanie podstawowych analiz kontroli procesu
  • Pobieranie próbek wyrobów gotowych i przekazywanie do laboratorium
  • Współpraca z kontrolą jakości, magazynem i utrzymaniem ruchu
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub/ i produkcji (mile widziane w firmie z branży chemicznej)
  • Wykształcenie średnie (mile widziane chemiczne)
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Mile widziane uprawnienia SEP (grupa 1, 2)
  • Sumienność oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Zdolności analityczne
Oferujemy
  • Praca w Niepołomicach w strefie ekonomicznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę od zaraz
  • Praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Podstawa + premia i bonusy
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie do letniego wypoczynku

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Stanowisko: Operator wózka widłowego, Niepołomice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praktykantka/ Praktykant w dziale HR

Niepołomice, małopolskie

Magazynier - bez uprawnień

Magazynier

Magazynier

Praca w mieście

Warszawa 451
Wrocław 143
Kraków 107
Łódź 80
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy