Wyszukaj spośród 20823 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator wózka widłowego

Data: 20-09-2018, do końca 54 dni
Lokalizacja: Niepołomice , małopolskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator wózka widłowego

Zadania:
  • Realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami
  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu surowców do produkcji oraz przepływu wyrobów gotowych
  • Pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych
  • Dbałość o stan techniczny maszyn
  • Utrzymywanie obszarów produkcyjnych i maszyn w czystości i porządku
  • Pobieranie próbek materiałów produkcyjnych i wykonywanie podstawowych analiz kontroli procesu
  • Pobieranie próbek wyrobów gotowych i przekazywanie do laboratorium
  • Współpraca z kontrolą jakości, magazynem i utrzymaniem ruchu
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na magazynie lub/ i produkcji (mile widziane w firmie z branży chemicznej)
  • Wykształcenie średnie (mile widziane chemiczne)
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Mile widziane uprawnienia SEP (grupa 1, 2)
  • Sumienność oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Zdolności analityczne
Oferujemy
  • Praca w Niepołomicach w strefie ekonomicznej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę od zaraz
  • Praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Podstawa + premia i bonusy
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie do letniego wypoczynku

Szukasz pracy jako Operator wózka widłowego

Oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego w miejscowości: Niepołomice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego, praca w Niepołomice dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie