Brand Manager

Wadwicz sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Wadwicz Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego klienta - lidera branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: Brand Manager

Zakres zadań:

  •  Tworzenie ofert marketingowych, w tym: definiowanie potencjału rynkowego, grupy docelowej oraz ryzyka utraty Klienta, opracowanie harmonogramu projektowego, analiza rynku, ocena ryzyka wynikającego z działań konkurencji, opracowanie sposobów minimalizacji ryzyk i zagrożeń dla oferty, poprzez zbieranie i przekazywanie informacji zwrotnych z rynku w celu zapobieżenia utracie udziałów rynkowych i realizacji założeń biznesowych.
  • Ustalanie kształtu oferty z kierownikiem działu oraz z całym zesołem projektowym, wspieranie procesu optymalnego dopasowania oferty do potrzeb klientów, udział w procesie wdrożenia oferty w celu realizacji założeń biznesowych.
  • Zarządzanie zespołem projektowym, nadzór nad realizacją projektów, ocena jakości wypracowanych materiałów w celu osiągnięcia założeń biznesowych projektu.
  • Współtworzenie przy współpracy kancelarii prawnej dokumentacji formalno-prawnej dla oferty produktowo-usługowej poprzez uzgadnianie regulaminów, cenników, umów
  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji wewnętrznej do każdego punktu kontaktu z Klientem, zawierającej pełną informację o usługach skierowanych do rynku masowego, poprzez informowanie o nowych usługach, promocjach, modyfikacjach oferty, prezentację strategii rozwoju oferty skierowanej do Klienta masowego, prezentacja roadmapy produktowej/szkoleniowej w celu terminowego zapewnienia rzetelnej informacji wszystkim służbom sprzedażowym do Klientów masowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów min 3 lata,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność
  • Praca pod presją czasu
  • Znajomość pakietu office (Word, Excel zawansowany płynne poruszanie się w analizach danych, Power Point)
  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Chęć osiągnięcia dużych sukcesów,
  • Umiejętność komercjalizacji pomysłów swoich lub kolegów z zespołu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w atrakcyjnej lokalizacji  - Warszawa, Aleje Jerozolimskie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę wśród profesjonalistów
  • Możliwość pracy w dynamicznym, ambitnym zespole
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Systems

Gdzie szukać pracy jako Brand Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Brand Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Wadwicz sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Brand Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Brand Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Wadwicz sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.