Inżynier ds. procesu jakości z j. angielskim

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie Wynagrodzenie do negocjacji

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Inżynier ds. procesu jakości z j. angielskim.

Zakres zadań

  • Planowanie kontroli poszczególnych wyrobów (system CAQ, maszyny pomiarowe)
  • Zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi
  • Prowadzenie oraz dokumentowanie audytów produktu
  • Nadzór nad wejściem i wyjściem wyrobów
  • Sporządzanie świadectw jakości oraz instrukcji roboczych i kontroli
  • Prowadzenie pomiarów specjalnych

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w branży metalowej
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziale jakości
  • Dobra znajomość standardowego oprogramowania Microsoft
  • Doświadczenie z oprogramowaniem CAQ
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Wymagania osobiste:

  • Zorganizowany i samodzielny tryb pracy oraz umiejętności analityczne i decyzyjne
  • Poczucie odpowiedzialności, punktualność, staranność oraz asertywność
  • Umiejętność pracy w grupie - komunikatywność

Oferta

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bezpośrednio u klienta
  • Duże możliwości rozwoju
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. procesu jakości z j. angielskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. procesu jakości z j. angielskim w miejscowości: Siemianowice Śląskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. procesu jakości z j. angielskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. procesu jakości z j. angielskim, praca w Siemianowice Śląskie dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.