Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Key Account Manager (sieci handlowe) - branża chemiczna

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 13 dni

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która dostarcza rozwiązania i produkty mające zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w tym spożywczy, kosmetycznych, farmaceutyczny, restauracje, hotele, obiekty użyteczności publicznej i obiekty komercyjne. Głównym założeniem firmy jest wprowadzanie produktów i usług zapewniających bezpieczeństwo i higienę, tak aby poszczególne linie biznesowe mogły rozwijać się zgodnie z ustalonymi standardami jakości.

Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami, tj. sieciami handlowymi w podległym regionie północno-wschodniej Polski (woj. Mazowieckie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie oraz podlaskie). Key Account Manager będzie odbywał spotkania biznesowe, podczas których będzie badał potrzeby klienta, poszukiwał dodatkowych szans sprzedażowych oraz dbał o rozwój długofalowych relacji z klientami. Ponadto, nowozatrudniona osoba będzie współpracowała z innymi osobami na podobnym stanowisku oraz działami firmy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w rozwijaniu współpracy z klientami z zakresu sieci handlowych (preferowane spożywcze) oraz znajomością specyfiki tego obszaru. Szansę na sprawdzenie się mają osoby z doświadczeniem w branży HVAC, produkty chemiczne, przemysłowe, budowlane. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym, preferowane kierunki w zakresie bezpieczeństwa żywności, jakości, przetwórstwa żywności, rolnictwo, biologia i pokrewne. Powinna to być osoba proaktywna, komunikatywna, zwracające uwagę na szczegóły oraz otwarta na odbywanie podróży służbowych.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się branży. Firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę, oferuje wszelkie narzędzia do pracy oraz pakiet dodatkowych benefitów.


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni


Szukasz pracy jako Key Account Manager (sieci handlowe) - branża chemiczna

Oferta pracy na stanowisku: Key Account Manager (sieci handlowe) - branża chemiczna w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Key Account Manager (sieci handlowe) - branża chemiczna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


HAYS Manufacturing


Stanowisko: Key Account Manager (sieci handlowe) - branża chemiczna, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy