Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 13 dni

Twoja następna firma
Jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm w branży nieruchomości (głównie logistyczno-magazynowe, biurowe, komercyjne) w Polsce i na świecie. Firma specjalizuje się z szerokim zakresie usług dot. nieruchomości, w tym: wynajem, działalność deweloperska, wynajem obiektów.

Twoje następne stanowisko
Marketing Manager będzie odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej, w tym komunikacja, PR, content & digital marketing w Polsce oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Węgry). Nowozatrudniona osoba będzie koordynowała i planowała działania wizerunkowe i promocyjne nastawionewspieranie procesu najmu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna także za zarządzanie relacjami z klientami, partnerami (w tym agencje, domy mediowe) w zakresie koordynacji eventów i wydarzeń branżowych, tworzenia materiałów marketingowych, badaniem trendów rynkowych. Marketing Manager będzie kierował działem marketingu w regionie CEE -- zespół 3-4 osoby.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu, koordynowaniu i realizacji projektów marketingowych (komunikacyjnych, PR, eventy, targi, promocje, reklama, social media, ATL, BTL) w sektorze nieruchomości (property, commercial, offices, logistics services). Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia w zarządzaniu zespołem. Poszukujemy osób dynamicznych, kreatywnych z głową pełną pomysłów oraz chętnych do rozwoju. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać czasem.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży nieruchomości, możliwości realizowania ciekawych i różnorodnych projektów marketingowych na rynku międzynarodowym, realne możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie, wszelkie narzędzia do pracy (m.in. samochód służbowy do użytku prywatnego).


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni


Szukasz pracy jako Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate)

Oferta pracy na stanowisku: Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


HAYS Sales & Marketing


Stanowisko: Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate), Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy