Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Junior Security Consultant

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 13 dni

Twój następny pracodawcato dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Warszawie (okolice WKD Raków), która poszukuje do swojego biura osoby na stanowisko: (Młodszy) Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Będziesz odpowiadał(a) za przeprowadzanie analiz systemów, kontroli i testów bezpieczeństwa aplikacji, identyfikowanie słabości zabezpieczeń i wdrażanie rozwiązań naprawczych.
Będziesz również brał(a) czynny udział w projektach z zakresu bezpieczeństwa IT.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Posiadasz wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne), masz min. kilkumiesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku bądź innym stanowisku w obszarze Bezpieczeństwa IT, znasz aspekty bezpieczeństwa systemu Linux lub MS Windows, znasz popularne ataki na systemy i aplikacje webowe oraz chcesz się rozwijać w obszarze Bezpieczeństwa IT.
Mile widziane umiejętności programistyczne pozwalające na przegląd kodu aplikacji (WWW i mobilnych) oraz znajomość j. angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej).

Co zyskujesz?

Firma oferuje możliwości rozwoju, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet benefitów w postaci m.in. ubezpieczenia na życie, karty sportowej, pakietu medycznego (w tym pakiet dentystyczny).

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni


Szukasz pracy jako Junior Security Consultant

Oferta pracy na stanowisku: Junior Security Consultant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Junior Security Consultant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


HAYS IT & Telecom


Stanowisko: Junior Security Consultant, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy