Wyszukaj spośród 18793 ogłoszeń o pracę

Analityk ds. systemów premiowych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 13 dni

Twoja następna firma
Naszym klientem jest innowacyjna instytucja finansowa, która świadczy usługi bankowe.

Twoje następne stanowisko
Osoba zatrudniona na stanowisku Analityk ds. systemów premiowych odpowiedzialna będzie za analizę procesów premiowych, współpracę w zakresie tworzenia regulaminów premiowych oraz optymalizację powyższych procesów. Dodatkowo do zadań kandydata należy weryfikacja raportów oraz przedstawianie ich przed Zarządem oraz współpraca projektowa w ramach zespołów interdyscyplinarnych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia min 2-3 lata w zakresie budowania systemów motywacyjnych i analiz w bankowości/ubezpieczeniach lub telecom. Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość programu Excel i Access. Poszukujemy osób, które znają od podstaw systemy motywacyjne, a także budowanie technik motywacji pracowników. Do aplikacji zachęcamy osoby komunikatywne, analityczne, które lubią pracę z danymi. Mile widziane osoby znające VBA i SQL oraz metodykę Agile.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit), wewnętrzne programy rozwojowe, pracę w centrum Warszawy, możliwość dofinansowania do studiów lub nauki języka obcego.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni


Szukasz pracy jako Analityk ds. systemów premiowych

Oferta pracy na stanowisku: Analityk ds. systemów premiowych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Analityk ds. systemów premiowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Office


Stanowisko: Analityk ds. systemów premiowych, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 13 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 169
Kraków 113
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy