Wyszukaj spośród 18661 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik drukarni fleksograficznej

Data: 12-09-2018, do końca 53 dni
Lokalizacja: Pabianice , łódzkie

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku opakowań giętkich, w związku z dużym rozwojem działalności poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik drukarni fleksograficznej.
Miejsce pracy - Ksawerów okolice Łodzi/Pabianic
Praca polega na pomocy przy obsłudze szerokowstęgowej linii fleksograficznej.

Zadania:
  • praca przy maszynie do druku fleksograficznego
  • zapewnienie efektywnej pracy maszyny
  • kontrola jakości druku
  • oklejanie matryc, przezbrajanie maszyny
  • dbałość o czystość na stanowisku pracy
  • przestrzeganie procedur stanowiskowych i zasad BH
Wymagania
  • wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane doświadczenie w poligrafii
  • mile widziana znajomość technologii druku flekso
  • sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość obsługi komputera
  • samodzielność i zaangażowanie w pracy
Oferujemy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie, możliwe nadgodziny
  • bardzo dobre warunki i bezpieczeństwo pracy
  • kartę sportową
  • stabilne zatrudnienie w firmie z potencjałem

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

karta Multisport
Dodatkowe informacje

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 508133563 lub przesłanie swojego CV na adres e-mail w ogłoszeniu.

www.cdm.pl

Prosimy o zamieszczanie w przesyłanym CV następującej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Szukasz pracy jako Pracownik drukarni fleksograficznej

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik drukarni fleksograficznej w miejscowości: Pabianice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CDM Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik drukarni fleksograficznej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie