Wyszukaj spośród 18794 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. systemów motywacyjnych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 11 dni

Twoja następna firma
Naszym klientem jest innowacyjna instytucja finansowa, która świadczy usługi bankowe.

Twoje następne stanowisko
Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. systemów motywacyjnych odpowiedzialna będzie za analizę procesów premiowych, przygotowywanie nowych rozwiązań, które zoptymalizują powyższe procesy. Dodatkowo do zadań kandydata należeć będzie zarządzanie budżetem premiowym w zakresie przygotowywania, analizowania i kontrolowania oraz obsługa procesów wyliczeń premiowych we wszystkich jednostkach organizacji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia min 2-3 lata w zakresie budowania systemów motywacyjnych i analiz lub doświadczenia w bankowości/ubezpieczeniach. Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość programu Excel i Access. Poszukujemy osób, które znają od podstaw systemy motywacyjne, a także budowanie technik motywacji pracowników. Do aplikacji zachęcamy osoby komunikatywne, analityczne, które lubią pracę z danymi. Mile widziane osoby znające VBA i SQL.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit), wewnętrzne programy rozwojowe, pracę w centrum Warszawy, możliwość dofinansowania do studiów lub nauki języka obcego.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Oferta jest ważna jeszcze 11 dni


Szukasz pracy jako Specjalista ds. systemów motywacyjnych

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. systemów motywacyjnych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. systemów motywacyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


Hays Office


Stanowisko: Specjalista ds. systemów motywacyjnych, Warszawa


.

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 552
Wrocław 155
Kraków 115
Poznań 87
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy