Wyszukaj spośród 18778 ogłoszeń o pracę

Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 13 dni

Dla międzynarodowego, bardzo znanego producenta oferującego produkt premium z branży budowlanej / wykończenia wnętrz poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu Produktowego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zazarządzanie bazą produktową w systemie informatycznym, dostosowywanie materiałów produktowych do warunków polskich, w tym doroczne tworzenie cennika produktowego w kooperacji z innymi działami firmy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie prezentacji produktowej, udział w targach, wydarzeniach i eventach branżowych. Do zakresu odpowiedzialności będzie należało także organizacja promocji produktowych i tworzenie niezbędnych do tego materiałów. Specjalista będzie współpracował blisko z Działem Sprzedaży a także Działem Product Managementu ulokowanym poza Polską.

Poszukujemy osoby zok. 2 - 3 -letnim doświadczeniem w prowadzeniu działań marketingowych najlepiej w branży budowlanej / wykończenia wnętrz, ze szczególnym naciskiem na działania produktowe, trade marketing, tworzenie materiałów promocyjnych. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba zaangażowana, z entuzjazmem podchodząca do różnorodnych zadań, potrafiąca współpracować. Poszukujemy osób z tzw. "zmysłem technicznym", lubiących poznawać techniczne aspekty. Warunkiem koniecznym jest bardzio dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację zarówno w mowie jak i w piśmie.

Nasz Klient oferujepracę w międzynarodowej, znanej organizacji będącej jednym z leaderów branży, przyjazne środowisko pracy, pracę z produktem bardzo wysokiej jakości, stały kontakt z j. angielskim, stabilne zatrudnienie, dofinansowanie do nauki języków.


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni


Szukasz pracy jako Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Construction & Property lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Informacje o pracodawcy


HAYS Construction & Property


Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Produktowego - wykończenie wnętrz, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 13 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 549
Wrocław 154
Kraków 109
Poznań 86
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy