Wyszukaj spośród 20823 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik w dziale importu i sprzedaży

Data: 31-08-2018, do końca 63 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik w dziale importu i sprzedaży.

Opis stanowiska

Do obowiązków należą kontakty z kontrahentami ( dostawcy + odbiorcy) oraz koordynacja  wszystkich zagadnień w fazie przed, w trakcie i po produkcji.

Wymagania

Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego.

Cenimy pracowników którzy angażują się w sprawy firmy, są pełni zapału, entuzjazmu, twórczej inwencji, lubią zmiany, trudne zadania i rywalizację, dążą do doskonałości we wszystkim co robią.

Tworzymy takie miejsce pracy, gdzie promuje się przedsiębiorczość i kreatywność, uznaje się różnorodność, pracownicy szanują siebie nawzajem.

Oferujemy
  • umowę o pracę
  • Miejsce pracy: Wrocław - Krzyki
  • Dni pracy: poniedziałek - piątek
  • Godziny pracy: 9.00-17.00
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@targett.pl z dopiskiem „Rekrutacja – dane osobowe”.

Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Targett Sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych uczestnika procesu rekrutacyjnego:

Administrator danych:

Targett Sp. z o.o. Al. Wiśniowa 45, 53-137 Wrocław, tel. 71 338 14 08,
 e-mail: praca@targett.pl

Cel przetwarzania: Realizacja procesu rekrutacji

Podstawa prawna:

Art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 poz. 922) oraz art. 9 ust. 2 lit. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych - RODO

Kategorie odbiorców: Pracownicy i współpracownicy Administratora Danych, biorący udział w procesie rekrutacji

Okres przechowywania:

Do czasu zakończenia procesu rekrutacji (zatrudnienia osoby na wskazanym stanowisku lub zakończenia rekrutacji bez zatrudnienia) oraz przez okres 3 lat po zakończeniu procesu rekrutacji, w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.

Uprawnienia uczestnika procesu rekrutacyjnego:

Uczestnik procesu rekrutacji ma prawo żądać od Administratora dostępu do jego danych osobowych oraz ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna, że przetwarzanie jego danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje mu też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

Dobrowolność podania danych:

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Niepodanie danych osobowych umożliwiających kontakt
z uczestnikiem procesu rekrutacji oraz ocenę jego kompetencji będzie skutkowało nieuwzględnieniem go w procesie rekrutacji.

Cofnięcie zgody:

Uczestnik procesu rekrutacji ma możliwość cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych osobowych w dowolnym momencie, kontaktując się z Administratorem za pomocą dowolnego środka komunikacji, najbardziej dogodnego dla niego.

Szukasz pracy jako Pracownik w dziale importu i sprzedaży

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik w dziale importu i sprzedaży w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Targett Sp. z o.o.o lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik w dziale importu i sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik w dziale importu i sprzedaży, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Targett Sp. z o.o.o praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie