Progress 4GL Developer (systemy ERP)

Teamquest Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy tworzącej systemy ERP dla klientów na całym świecie szukamy osoby na stanowisko: Progress 4GL Developer (systemy ERP).

Obowiązki:

  • Tworzenie nowych, rozwijanie oraz utrzymanie istniejących aplikacji
  • Współpraca z członkami zespołów projektowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Praca przy projektach integracyjnych z systemami klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Progress/OpenEdge i języka 4GL
  • Dobra znajomość SQL
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Miłą atmosferę pracy

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Gdzie szukać pracy jako Progress 4GL Developer (systemy ERP)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Progress 4GL Developer (systemy ERP) w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Progress 4GL Developer (systemy ERP) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Progress 4GL Developer (systemy ERP), praca w dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.