Wyszukaj spośród 18099 ogłoszeń o pracę

Asystent architekta

Data: 21-08-2018, do końca 3 dni
Lokalizacja: Oświęcim , małopolskie

Firma architektoniczna zatrudni na stanowisko: Asystent architekta.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie dokumentacji projektowej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe architektoniczne
  • umiejętność obsługi programu AutoCAD,
  • mile widziana umiejętność obsługi programów graficznych: 3D Studio MAX , 3D Studio VIZ, Photoshop, SketchUp, V-Ray,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • dyscyplina osobista,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
Dodatkowe informacje

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio (w miarę możliwości).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

CV osób w wykształceniem innym niż wyższe architektoniczne nie będą rozpatrywane.

Informacje o pracodawcy

h.t.architekci Katarzyna Jarosz-Haponik, Arkadiusz Tabak Sp.j.

Stanowisko: Asystent architekta, Oświęcim

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Katarzyna Jarosz - Haponik

sekretariat@htarchitekci.pl

501-391-8

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 451
Wrocław 143
Kraków 107
Łódź 80
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy