Projektant/ Konstruktor Mechanik

Grupa Doradcza PROFESJA Katowice Wynagrodzenie do negocjacji

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkującą oraz montażem konstrukcji stalowych, urządzeń i maszyn do transportu materiałów sypkich wykorzystywanych głównie w hutach szkła.

Zakres Obowiązków

  • Projektowanie konstrukcji stalowych oraz urządzeń do transportu materiałów sypkich.
  • Wykonywanie dokumentacji projektowej zgodnie z procedurami.
  • Współpraca z działem technologów i produkcyjnym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn).
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora w zakładzie produkcyjnym w branży maszynowej.
  • Bardzo dobra znajomość programu Autodesk Inventor 3D.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, kreatywność.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy.

Gdzie szukać pracy jako Projektant/ Konstruktor Mechanik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Projektant/ Konstruktor Mechanik w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Doradcza PROFESJA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Projektant/ Konstruktor Mechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Projektant/ Konstruktor Mechanik, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Doradcza PROFESJA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.