Nawijacz (Zakład Produkcji Komponentów Transformatorowych)

ABB Sp. z o.o. Wynagrodzenie do negocjacji

W związku z rozwojem naszego Zakładu Produkcji Komponentów Transformatorowych w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko Nawijacza. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację zadań produkcyjnych zgodnie z przyjętymi procedurami firmy, w sposób gwarantujący osiągnięcie wymaganej jakości oraz zapewniający ciągłość produkcji.

Zadania:

  • Wykonywanie zadań na stanowisku zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-techniczną w zakresie nawijania uzwojeń do transformatorów średnich i dużych mocy;
  • Wykonywanie robót na określonym przez bezpośredniego przełożonego odcinku pracy a w szczególności:
    • przygotowanie stanowiska do nawijania;
    • nawijanie uzwojeń;
    • wykonywanie pomiarów i rejestrowanie wyników w kartach kontrolnych;
    • zdjęcie uzwojeń z maszyny.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane elektryczne, mechaniczne);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice z poziomu 0.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku "Apply", w tytule maila wpisując: Nawijacz (Zakład Produkcji Komponentów Transformatorowych).

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Gdzie szukać pracy jako Nawijacz (Zakład Produkcji Komponentów Transformatorowych)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nawijacz (Zakład Produkcji Komponentów Transformatorowych) w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABB Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nawijacz (Zakład Produkcji Komponentów Transformatorowych) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nawijacz (Zakład Produkcji Komponentów Transformatorowych), praca w dopasowana do Twoich wymagań.ABB Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.