Inżynier wsparcia technicznego ds. oprogramowania SOLIDWORKS

Lokalizacja:
Praca Inżynier wsparcia technicznego ds. oprogramowania SOLIDWORKS

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier wsparcia technicznego ds. oprogramowania SOLIDWORKS​

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i prowadzenie prezentacji technicznych oprogramowania SOLIDWORKS
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników SOLIDWORKS
  • Konsultacje techniczne dla Klientów z zakresu oprogramowania SOLIDWORKS
  • Przygotowywanie materiałów technicznych i marketingowych dotyczących SOLIDWORKS
  • Uczestnictwo w wydarzeniach dotyczących oprogramowanie SOLIDWORKS (targi, seminaria)

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów) – kierunek mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne
  • Dobra znajomości środowiska CAD 3D SOLIDWORKS lub pokrewnego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. angielskiego – poziom B1 w skali CEFR
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęć samodoskonalenia się

Mile widziane:

  • Znajomość systemów CAM (w szczególności SolidCAM)
  • Znajomość tematyki obliczeń inżynierskich CFD, MES

Oferujemy:

  • Resellerską ścieżkę certyfikacyjną z zakresu SOLIDWORKS i SolidCAM
  • Stabilność zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Szkolenia w kraju i za granicą
  • Pakiet medyczny oraz kartę MultiSport (po okresie próbnym)
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

Oferta jest ważna jeszcze 2029 dni

Gdzie szukać pracy jako Inżynier wsparcia technicznego ds. oprogramowania SOLIDWORKS

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier wsparcia technicznego ds. oprogramowania SOLIDWORKS w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Premium Solutions Polska Sp. z o.o. Sp. k. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier wsparcia technicznego ds. oprogramowania SOLIDWORKS Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier wsparcia technicznego ds. oprogramowania SOLIDWORKS, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Premium Solutions Polska Sp. z o.o. Sp. k. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.