Specjalista ds zarządzania incydentami, problemami oraz usługami IT

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Dla jednego z naszych Klientów dużej, międzynarodowej firmy z branży retail, posiadającego sieć sklepów z dobrami konsumpcyjnymi, oraz rozbudowaną sprzedaż Internetową którego strony e-commerce odwiedza miesięcznie ponad 4 miliony klientów, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds zarządzania incydentami, problemami oraz usługami IT

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za utrzymywanie systemów informatycznych
  • Odpowiedzialność za wsparcie w prawidłowym funkcjonowaniu rozwiązań wspierających biznes
  • Współudział w tworzeniu standardów utrzymania systemów informatycznych
  • Świadczenie usług IT na uzgodnionym z klientami poziomie
  • Ciągłe dopasowywanie oferty usług, ich zakresu oraz poziomu do wymagań klientów
  • Koordynowanie prac w zakresie utrzymania katalogu usług i zarządzania wiedzą
  • Pełnie roli Incydent Managera i roli Continous Improvment Managera
  • Zarządzanie procesem obsługi incydentów i problemów
  • Określenie strategii i procesów wprowadzania zmian w środowisku oferowanych usług z perspektywy obszaru utrzymania
  • Wdrażanie standardów obsługi procesów związanych z incydentami i problemami, w tym ich monitorowania
  • Zapewnianie zdolności organizacji IT do planowania, pomiaru i dotrzymywania uzgodnionych poziomów jakości usług IT oraz ich ciągłego doskonalenia;
  • Usprawnianie i podnoszenie jakości obsługi Klienta wewnętrznego
  • Zarządzanie repozytorium bazy wiedzy i wersjami dokumentów.
  • Bieżąca kontrola oferowanych usług IT
  • Zarzadzanie dostawcami i nadzór na realizowanymi przez nich pracami w zakresie rozwiązywania problemów i incydentów
  • Wprowadzanie najlepszych praktyk w zakresie całego procesu wsparcia oferowanych usług IT
  • Współdziałanie z klientem wewnętrznym w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy
  • Opracowywanie i aktualizacja procedur utrzymaniowych w zakresie rozwiązania problemów i incydentów
  • Opracowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów na temat wydajności zespołu wsparcia usług IT
  • Opracowywanie niezbędnych raportów oczekiwanych przez klientów wewnętrznych i prezentacja ich klientom
  • Kontrolowanie zasobów i ich wykorzystania, aby osiągnąć cele jakościowe i ilościowe
  • Zarządzanie i rozwój podległych pracowników

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne;
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność praktycznego zarządzania zespołami utrzymującymi systemy informatyczne;
  • Doświadczenie w utrzymywaniu systemów z wykorzystaniem partnerów zewnętrznych;
  • Doświadczenie w pracy w dynamicznym środowisku biznesowym;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem utrzymaniowym;
  • Orientacja na realizację celów biznesowych;
  • Umiejętność działania pod presją czasu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;
  • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów.
  • Dodatkowe atuty: Doświadczenie w branży retail; Umiejętności analityczne; Umiejętność proponowania nieszablonowych rozwiązań i przekonywania do innego punktu widzenia; Certyfikat ITIL;

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Laptop, komórka
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds zarządzania incydentami, problemami oraz usługami IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds zarządzania incydentami, problemami oraz usługami IT w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds zarządzania incydentami, problemami oraz usługami IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds zarządzania incydentami, problemami oraz usługami IT , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.