Wyszukaj spośród 18923 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca w Biurze - Referent ds. Obsługi Klienta

Data: 12-07-2018, do końca 118 dni
Lokalizacja:

Meringer® to firma z 10 letnim doświadczeniem w dostarczaniu asortymentu dla ginekologii.

Opis stanowiska
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • obsługa bieżących zamówień
  • kompleksowa obsługa Klienta
  • doradzanie Klientom w wyborze nowych produktów
  • e-mailowe i telefoniczne informowanie Klientów o nowych produktach i ofertach
  • wprowadzanie danych do systemu
Szukamy osób które:
  • cenią bezpieczeństwo pracy i długofalowe relacje
  • poszukują pozytywnego środowiska pracy - wspólnie szukamy rozwiązań
  • wytrwale dążą do celu, wciąż poszukują lepszych rozwiązań
  • chcę pracować w klimacie zaufania zamiast kontroli
  • mają entuzjastyczne podejście do zadań
  • lubią się uczyć nowych rzeczy
  • cenią swobodną komunikację - mówimy sobie po imieniu
  • doceniają praktyczne standardy i organizację pracy zamiast chaosu
  • koncentrują się na szansach przed wskazywaniem problemów
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, już od pierwszego dnia pracy
  • pełne przeszkolenie, które zapewni Ci przygotowanie do wykonywania obowiązków
  • komfortowe stanowisko pracy (np. ergonomiczne fotele)
  • pracę w zgranym i wspierającym się na wzajem zespole
  • szanse rozwoju zawodowego w ramach firmy (np. możliwość nauki języka obcego, uczestnictwo w ciekawych szkoleniach)
  • dogodną lokalizację biura
  • śniadania firmowe, firmowe wyjazdy w ciekawe miejsc

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

Imprezy firmowe
Dodatkowe informacje

Wartości, którymi kierujemy się w naszej firmie:

  • entuzjazm i pasja
  • koncentracja na potrzebach Klienta
  • zaufanie
  • zdrowy rozsądek i elastyczność
  • praktyczne standardy
Wymagane języki

polski

Szukasz pracy jako Praca w Biurze - Referent ds. Obsługi Klienta

Oferta pracy na stanowisku: Praca w Biurze - Referent ds. Obsługi Klienta w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Meringer lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca w Biurze - Referent ds. Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Bartłomiej Balcerzak

rdh@meringer.pl

722130016

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 566
Wrocław 149
Kraków 119
Poznań 102
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Ile lat pracy do emerytury?
Jaki należy posiadać staż pracy, by otrzymać emeryturę? Czy minimalna kwota
20/11/2018
Co bada lekarz medycyny pracy?
Obowiązek poddania się badaniom lekarskim dotyczy każdej osoby zatrudnionej na
20/11/2018
Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Zobacz wszystkie