Wyszukaj spośród 7630 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik montażu – jedna zmiana / bez doświadczenia!

Data: 12-07-2018, do końca 8 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją mebli oraz banerów reklamowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik montażu - jedna zmiana / bez doświadczenia!

Dołącz do nas - zapewniamy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę jednozmianową w godz. 8:00-16:00
  • wynagrodzenie miesięczne 2.300 zł brutto
  • pracę w dobrej atmosferze i pomocnym zespole
  • nie musisz mieć doświadczenia - zapewniamy szkolenie przygotowujące do pracy!
Zadania:
  • pomocnicze prace montażowe z użyciem elementów drewnianych (sklejanie, zgrzewanie, skręcanie, oklejanie)
  • składanie elementów na podstawie przekazanej instrukcji
  • oklejanie opakowań zbiorczych
Oczekiwania:
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Już teraz wyślij CV, a na spotkanie z nami koniecznie zabierz ze sobą znajomych - razem pracuje się raźniej!

Zapraszamy do biura KS Service (Łódź, ul. Piotrkowska 31 lok. 27) oraz zachęcamy do kontaktu pod numerem tel. 506 561 604.

Wynagrodzenie
2300 PLN / Miesiąc

Branża: Łańcuch dostaw
Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Pozostałe

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Cały kraj 1083
Warszawa 432
Wrocław 154
Kraków 136
Poznań 75
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie