Wyszukaj spośród 18876 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pakowanie leków – praca od zaraz / kobiety i mężczyźni

Data: 17-08-2018, do końca 34 dni
Lokalizacja: Łódź , łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy przy pakowaniu leków.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie początkowe 13,70 zł brutto/h oraz premię
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • przyjazną atmosferę oraz zgrany zespół
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy
  • opiekę konsultanta personalnego oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
Zadania:
  • przygotowywanie towaru zgodnie z wymaganiami
  • pakowanie gotowych produktów do opakowań zbiorczych
  • etykietowanie produktów
  • obsługa drukarki i etykieciarki
Oczekiwania:
  • aktualna książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • zdolności manualne oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoje CV już teraz!

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie