Wyszukaj spośród 18766 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia

Data: 06-07-2018, do końca 104 dni
Lokalizacja:

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Pakowanie filetów z kurczaka, foliowanie tac, wykrawanie poszczególnych elementów.

Wymagania

Gotowości do pracy w niskiej temperaturze. Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz gotowość do wyjazdu własnym samochodem. Praca również dla par.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie od 12,24 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%. Organizujemy zakwaterowanie, zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora. Ponadto gwarantujemy kartę paliwową, trzynastą pensję, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny.

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
12,24 EUR / Godzina

Szukasz pracy jako Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji (minimum 1600 EUR netto) - Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie