Wyszukaj spośród 8308 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

PRACA BIUROWA

Data: 06-07-2018, do końca 44 dni
Lokalizacja:

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeń współpracującą z wieloma wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Nasz cel to znalezienie dla Państwa najlepszych i najtańszych ofert ubezpieczeniowych komunikacyjnych, majątkowych, życiowych oraz wielu innych. Priorytetem dla nas jest zapewnienie Klientom IN-IN ubezpieczeń najwyższej jakości, profesjonalnej obsługi, zadowolenia, zapewnienia bezpieczeństwa poprzez zawarcie trafnie dobranego zakresu ubezpieczenia dla Ubezpieczonego i jego najbliższych. Firma Tanie Ubezpieczenia IN IN poszukuje osoby do pracy na stanowisku PRACOWNIK BIUROWY.- Miejsce pracy -- Gorzów Wlkp.

Obowiązki:

  • Kontakt mailowy, telefoniczny, listowny  z Klientami,
  •  Wsparcie administracyjne działu sprzedaży (przy pozyskiwaniu nowych klientów, kalkulacjach);
  •  Odpowiedzialność za korespondencję pocztową;
  •  podstawowe czynności biurowe

Wymagania

  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientem;
  • samodzielność i umiejętność wyznaczania sobie zadań;
  • elastyczność ;
  •  umiejętność łatwego przyswajania nowych informacji;
  • kultura osobista;
  • sumienność;
  • wykształcenie minimum średnie;

Oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez ciekawe szkolenia;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy i dużą samodzielność;
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • wymiar czasu pracy 1/1 etatu oraz ½ etatu;
  • godziny pracy dostosowane do ewentualnego harmonogramu zajęć na uczelni;

Elastyczne godziny pracy

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@in-in.pl

Branża: Administracja biurowa
Branża: Obsługa klienta
Branża: Ubezpieczenia

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Anita Kasprzak

biuro@in-in.pl

722412412

WWW.IN-IN.PL

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 471
Wrocław 168
Kraków 142
Poznań 109
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie