Wyszukaj spośród 8309 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik sprzątający 12,59 euro/h (praca również dla par) Belgia

Data: 06-07-2018, do końca 46 dni
Lokalizacja:

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • usługi porządkowe na terenie zakładu
  • sprzątanie biur oraz hali produkcyjnej
  • kontrola czystości

Wymagania

  • sumienność i zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie
  • mile widziana możliwość wyjazdu samochodem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 12,59 euro brutto za godzinę
  • trzynastą pensję
  • zorganizowanie zakwaterowania
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
  • kartę paliwową oraz pakiet prywatnej opieki medycznej

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
12,59 EUR / Godzina

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Kamila Mielke

k.mielke@ksservice.pl

+48 517 612 024

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 478
Wrocław 173
Kraków 135
Poznań 111
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie