Wyszukaj spośród 8925 ogłoszeń o pracę

Lekka praca na produkcji - system jednozmianowy
Data: 09-07-2018, do końca 21 dni
Lokalizacja: Wysogotowo k Poznania , Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w KRAZ pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie poszukujemy pracowników dla jednego z naszych Klientów, firmy z Wysogotowa (woj. wielkopolskie) specjalizującej się w produkcji etykiet samoprzylepnych i przywieszek z wielu typów materiałów.

Opis stanowiska
  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji etykiet
  • Pakowanie wyprodukowanych produktów
  • Prace wspomagające produkcje etykiet
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Wymagania
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Zdolności manualnych
  • Mile widziane doświadczenie, ale nie jest ono konieczne!
Oferujemy
  • Pracę w systemie jednozmianowy od 8:00 do 16:00
  • Szkolenie wdrażające do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie

Przyjazna atmosfera

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Katarzyna Stefaniak

k.stefaniak@ksservice.pl

+ 48 503 075 956

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Cały kraj 1131
Warszawa 795
Wrocław 195
Kraków 186
Poznań 146
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać