Wyszukaj spośród 8316 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Operator maszyn - atrakcyjne wynagrodzenie
Oborniki

Data: 06-07-2018, do końca 46 dni
Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży stalowej, działającego m.in. w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyny do obróbki końcowej oraz dbałość o jakość wytworzonego produktu
  • Odpowiedzialność za końcową fazę produkcji

Oczekujemy

  • Wykształcenia średniego lub zawodowego
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Początkowe wynagrodzenie 3000 zł brutto/m-c
  • System premiowy
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z miejscowości: Jaracz, Garbatka, Rogoźno, Ruda, Parkowo, Rożnowo
  • Pracę w zgranym zespole!

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Wynagrodzenie
3000 PLN / Miesiąc

Branża: Kontrola jakości
Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Pozostałe

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Ponad 70 proc. firm boi się split paymentu
Z badań wynika, iż ponad 70 proc. przedsiębiorców nie jest zainteresowanych
18/09/2018
Symboliczne podwyżki dla rządowych urzędników
W przyszłym roku rządowi urzędnicy będą mogli liczyć na symboliczną podwyżkę. Ma
17/09/2018
Wrzesień 2018 pod znakiem III Kongresu Pracy Tymczasowej
Już po raz trzeci odbędzie się impreza znana w szerszych kręgach jako Kongres Pracy
10/09/2018
Zobacz wszystkie