Wyszukaj spośród 18536 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik wsparcia procesu produkcji

Data: 06-07-2018, do końca 109 dni
Lokalizacja: Gliwice , śląskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik wsparcia procesu produkcji

Opis stanowiska
  • Wsparcie Operatorów maszyn przy czynnościach produkcyjnych
  • Proste prace związane z produkcją wymienników cieplnych do urządzeń chłodniczych w oparciu o najwyższe światowe standardy
  • Segregowanie i dostarczanie komponentów na halę produkcyjną
  • Dbanie o porządek na hali produkcyjnej
Wymagania
  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
  • Sumienność, rzetelność, punktualność
  • Zdolności techniczne
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!
Oferujemy
  • Umowa o pracę za pośrednictwem APT
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Dofinansowanie posiłków
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazna atmosfera w firmie

Szukasz pracy jako Pracownik wsparcia procesu produkcji

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik wsparcia procesu produkcji w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik wsparcia procesu produkcji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Inne ogłoszenia pracodawcy

Elektryk - Automatyk

Gliwice, śląskie

Pracownik pralni

Siemianowice Śląskie, śląskie

Operator maszyn

Cieszyn, śląskie

Pracownik/ca magazynu

Bielsko-Biała, śląskie

Monter/ Monterka elementów sprężystych

Praca w mieście

Warszawa 547
Wrocław 151
Kraków 120
Poznań 94
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie