Wyszukaj spośród 18746 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Młodszy Przedstawiciel ds. Techniczno-Handlowych

Lokalizacja:
Data: 06-07-2018, do końca 86 dni

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wsparcie w realizacji zamówień i dostaw produktu do klienta na terenie woj. mazowieckiego,
  • Dbanie o dobre relacje z obecnymi klientami,
  • Prowadzenie prezentacji maszyn u klientów,
  • Pozyskiwanie nowych klientów: umawianie spotkań, tworzenie ofert,
  • Pomoc w obsłudze serwisowej,
  • Reprezentowanie firmy na tragach branżowych.

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne lub jest studentem zaocznym na kierunkach elektrotechniczych,
  • Chciałbyś rozwijać się w tematyce sprzedaży i pracy z klientem,
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Nie boisz się nowych wyzwań,
  • Lubisz dynamiczną pracę - zarówno samodzielną, jak i w zespole,
  • Posiada prawo jazdy kat. B.

Nie musisz posiadać doświadczenie - nauczymy Cię!

W zamian oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16) w oparciu o umowę o pracę,
  • Dużą możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Lokalizacja biura - Białołęka (okolice Mostu Północnego).

Numer referencyjny: MPTH/WA2/2018

Szukasz pracy jako Młodszy Przedstawiciel ds. Techniczno-Handlowych

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Przedstawiciel ds. Techniczno-Handlowych w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Przedstawiciel ds. Techniczno-Handlowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie