Wyszukaj spośród 18554 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Młodszy Doradca ds. Sprzedaży Aut Nowych

Lokalizacja: Łomianki , mazowieckie
Data: 05-07-2018, do końca 88 dni

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż samochodów klasy premium, akcesoriów, pakietów serwisowych oraz usług finansowych,
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez samodzielne prowadzenie procesów sprzedaży zgodnie ze standardami firmy,
  • Profesjonalna obsługa klienta indywidualnego i biznesowego,
  • Przygotowywanie ofert handlowych według potrzeb klienta,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy,
  • Dbanie o podnoszenie poziomu zadowolenia klientów z usług firmy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zainteresowania branżą motoryzacyjną,
  • Chęci rozwoju w zakresie obsługi klienta i sprzedaży aut klasy premium,
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej, komunikatywności oraz otwartości na ludzi,
  • Nastawienia na osiąganie celów sprzedażowych,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy - będzie to dodatkowym atutem,
  • Prawa jazdy kat. B .

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • Pracę w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18, sobota 8 - 15),
  • Możliwość rozwoju w zakresie sprzedaży w branży motoryzacyjnej,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premie sprzedażowe,
  • Bogaty pakiet szkoleń,
  • Lokalizacja: Łomianki k. Warszawy.

Numer referencyjny: DSA/WA2/06/2018/AF

Szukasz pracy jako Młodszy Doradca ds. Sprzedaży Aut Nowych

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Doradca ds. Sprzedaży Aut Nowych w miejscowości: Łomianki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Doradca ds. Sprzedaży Aut Nowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie