Wyszukaj spośród 18554 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista ds. e-learningu i materiałów szkoleniowych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 05-07-2018, do końca 88 dni

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Twoje obowiązki:

  • segregacja i katalogowanie treści merytorycznych dot. szkoleń
  • obsługa platformy e-learningowej
  • tworzenie ścieżek edukacyjnych dla klientów platformy
  • wsparcie kursantów korzystających z platformy
  • monitorowanie oraz raportowanie postępów uczestników kursów

O Tobie:

  • masz wyższe wykształcenie z zakresu Psychologii lub Socjologii
  • masz doświadczenie w pracy z klientem
  • interesujesz się rozwojem osobistym, coachingiem, masz wiedzę z zakresu psychologii rozwojowej
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną i lubisz pracować z ludźmi
  • świetnie organizujesz swoją pracę i ustalasz priorytety

Co chcemy Ci dać:

  • możliwość pracy w młodym i kreatywnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku szkoleń
  • elastyczne godziny pracy i niezbędne narzędzia
  • możliwość rozwoju kompetencji komunikacyjnych i organizacyjnych
  • szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, wsparcie w rozwoju zawodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy

Numer referencyjny: SELSM/WA2/07/2018

Szukasz pracy jako Specjalista ds. e-learningu i materiałów szkoleniowych

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. e-learningu i materiałów szkoleniowych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. e-learningu i materiałów szkoleniowych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Jak sprawdzić, czy pracodawca płaci ZUS za pracownika?
Zgłoszenie pracownika do ubezpieczeń oraz naliczanie i odprowadzanie za niego składek
28/10/2018
Jak radzić sobie ze stresem w pracy?
Szacuje się, że stres dotyczy 50-70% pracowników, a jest on najczęściej odpowiedzią
26/10/2018
WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Zobacz wszystkie