Wyszukaj spośród 8925 ogłoszeń o pracę

Pracownik DDD (Nie wymagamy doświadczenia)
Data: 03-07-2018, do końca 30 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Firma Dalmyt świadcząca profesjonalne usługi z zakresu ochrony przed szkodnikami z ponad 37-letnią tradycją. Obsługujemy firmy w całej Polsce wykonując usługi dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji itp. Poszukujemy osoby ambitnej, energicznej, z pozytywnym podejściem do życia!

Opis stanowiska:
  • Inspektor dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji - serwis DDD – Ochrona przed szkodnikami
  • wykonywanie usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji
  • obsługa obiektów przy monitorowaniu szkodników
  • obsługa elektronarzędzi - wiertarka, wkrętarka
  • sporządzanie dokumentacji - raportów z wykonanych usług
Wymagania
  • odpowiedzialne i rzetelne podejście do pracy
  • umiejętność organizowania czasu pracy
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • wysoka kultura osobista
  • sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat. B (min. 3-letnie doświadczenie)
  • dyspozycyjność (kilkudniowe wyjazdy służbowe)
Oferujemy
  • ciekawą pracę w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon komórkowy, samochód służbowy itp.
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • praca w terenie – pokrywamy koszty zakwaterowania
  • szkolenia zawodowe – specjalistyczne
  • benefit system
  • diety

Przyjazna atmosfera

Samochód służbowy

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę

Szkolenia
Wynagrodzenie
3000 PLN / Miesiąc

Branża: Praca fizyczna

Informacje o pracodawcy

Dalmyt Sp z o.o.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Tadeusz Wojciechowski

rekrutacja@dalmyt.com.pl

600333704

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Cały kraj 1131
Warszawa 795
Wrocław 195
Kraków 186
Poznań 146
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać