Wyszukaj spośród 8927 ogłoszeń o pracę

Magazynier – atrakcyjne wynagrodzenie!
Data: 02-07-2018, do końca 11 dni
Lokalizacja: Pabianice , łódzkie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Ksawerowie na stanowisku:

Magazynier - atrakcyjne wynagrodzenie!

Co zyskujesz:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • początkowe wynagrodzenie miesięczne 3.200 zł brutto (podstawa + premia)
  • pracę od poniedziałku do piątku - weekendy i święta wolne od pracy
  • niezbędne narzędzia pracy oraz wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych pracowników
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
Zadania:
  • wydawanie i przyjmowanie towaru
  • przygotowywanie wydań na produkcję
  • dbanie o czystość pomieszczeń i wyposażenia magazynu
Oczekiwania:
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność pracy w zespole

Nie wahaj się - aplikuj! Czekamy na Ciebie!

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę
Wynagrodzenie
3200 PLN / Miesiąc

Branża: Praca fizyczna
Branża: Transport / Spedycja
Branża: Magazyn

Informacje o pracodawcy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506561604

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Cały kraj 1138
Warszawa 763
Kraków 187
Wrocław 185
Poznań 148
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać